Nowa odsłona Świata Chemii

Nowa odsłona Świata Chemii
(fot. www.SwiatChemii.pl)

Po kilku miesiącach prac modernizacyjnych ruszyła odnowiona wersja internetowego Portalu Chemicznego www.SwiatChemii.pl. Portal www.SwiatChemii.pl towarzyszy Internautom od 2010 roku i jest pierwszym portalem, którego celem jest zbieranie i prezentowanie użytkownikom, w możliwie szerokim zakresie informacji związanych z chemią.

Od początku powstania, Portal Chemiczny dynamicznie się rozwija zdobywając zaufanie nowych użytkowników, obecnie ponad 10 tysięcy miesięcznie. Portal skierowany jest do osób zainteresowanych chemią ze względów zawodowych, naukowych czy edukacyjnych, jak i wszystkich poszukujących informacji w tej dziedzinie nauki.

Nowa odsłona Portalu www.SwiatChemii.pl przedstawia nową szatę graficzną i nową wersję silnika obsługującego serwis. Dzięki tym zmianą zwiększy się szybkość dostępu do treści zawartych w Portalu oraz funkcjonalność i przejrzystość prezentowanych informacji.

Mamy nadzieję, że dokonane zmiany przyczynią się do jeszcze częstszych odwiedzin Portalu www.SwiatChemii.pl. Zachęcamy Państwa także do współpracy i przesyłania ciekawych informacji związanych z chemią, a także do odwiedzenia zarówno nowej wersji strony, jak i dołączenia do grona fanów na Facebooku.

Tagi

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu