Ostatnie dni na zapisy do Szkoły Młodego Chemika 2011

Ostatnie dni na zapisy do Szkoły Młodego Chemika 2011
(fot. www.klatrat.pl)

Tylko do 14 października trwają zapisy na Szkołę Młodego Chemika 2011. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w wykładach i ćwiczeniach laboratoryjnych, powinni się spieszyć z zapisami, bo już nie wiele czasu pozostało.

To już piąta edycja, cieszącej się dużą popularnością Szkoły Młodego Chemika. To przedsięwzięcie edukacyjne jest organizowane przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej KLATRAT.

SMCh skierowana jest do warszawskich licealistów, a zajęcia prowadzone będą przez pracowników naukowych, doktorantów, studentów i absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej w salach wykładowych i laboratoriach tej uczelni.

W tym roku, zajęcia w ramach Szkoły Młodego Chemika rozpoczną się 15 października Jednak ze względu na duże zainteresowanie tym projektem, zostanie przeprowadzony sprawdzian kwalifikacyjny z podstaw chemii, pozwoli on wyłonić 40 osób najlepiej przygotowanych do uczestnictwa w zajęciach.

Szczegółowe informacje uczestnictwa w Szkole Młodego Chemika, oraz program, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.klatrat.pl.

(mm)

Zdjęcie przedstawia fragment plakatu Szkoły Młodego Chemia ze srtony www.klatrat.pl.

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu