Zjazd zimowy Sekcji Studenckiej PTChem

Zjazd zimowy Sekcji Studenckiej PTChem
(fot. www.ssptchem.pl)

Pod hasłem "Chemia - od nauki do biznesu" odbędzie się 29. Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego (PTChem). Studenci spotkają się 10 grudnia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Sekcja Studencka PTChem jest organizacją zrzeszającą studentów i doktorantów kierunków chemicznych, biochemicznych, biotechnologicznych oraz innych nauk pokrewnych.

Jak zapowiadają organizatorzy, w spotkaniach weźmie udział czterech specjalistów. "Dwóch ze świata nauki, którzy opowiedzą o najnowszych trendach w swych dziedzinach oraz dwóch ze świata biznesu (chemiczno - farmaceutycznego), którzy wprowadzą nas w tajemnice sukcesu swojego, a także firm, którymi zarządzają" - napisano w przesłanym PAP komunikacie PTChem.

Sekcja Studencka PTChem działa pod patronatem Polskiego Towarzystwa Chemicznego szczycącego się 90-letnią tradycją. "Jako że integracja środowiska chemicznego jest dla nas kwestią priorytetową, co roku organizujemy dla naszych członków Zjazd Zimowy bez opłat za uczestnictwo" - deklarują organizatorzy.

W zjeździe mogą brać udział również osoby, które nie są członkami PTChem. Na Zjeździe będzie się można zapisać do Sekcji Studenckiej, a także uiścić składkę członkowską (15 zł rocznie).

Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: http://www.ssptchem.pl/

Żródło:

PAP - Nauka w Polsce, www.naukawpolsce.pap.pl

Tagi

Dodaj komentarz

Partnerzy Portalu