Współpraca

W jaki sposób możesz pomóc w rozwijaniu serwisu?

  1. Uczysz się? Studiujesz? Lubisz pisać? - Napisz interesujący artykułu z dziedziny chemii, albo przygotuj rozwiązanie ciekawego zadania. Prześlij go nam, a po pozytywnej weryfikacji umieścimy go w serwisie.
  2. Jeśli opracowałeś jakiś referat, pracę pisemną, możesz podzielić się nią z innymi osobami publikując ją na stronach naszego serwisu.
  3. Napisałeś pracę dyplomową, magisterską, licencjacką, doktorską i chciałbyś dotrzeć z nią do szerszego grona osób zainteresowanych taką tematyką - prześlij ją do nas.
  4. Przeglądasz Internet i znalazłeś ciekawą informację chemiczną, wydarzenie, artykuł stronę, którą warto podzielić się z innymi, prześlij ją nam. 
  5. Jeśli jesteś członkiem lub sympatykiem kółka chemicznego i wiesz o organizowanych imprezach pokazach chemicznych, poinformuj nas o tym.
  6. Jeśli uczestniczyłeś w takich imprezach (wydarzeniach) możesz opisać co się na nich wydarzyło. 
  7. Możesz też promować nasz serwis na mediach społecznościowych, forach dyskusyjnych albo wśród znajomych.

 

Jak przekazać nam materiały do publikacji?

  1. Za pomocą formularza kontaktowego prześlij krótką notkę z podaniem źródła informacji, a my przeglądamy i opisujemy tę informację.
  2. Drugi sposób, bardziej przez nas preferowany, polega na tym, że opracowujesz i wysyłasz nam gotową do publikacji informację na adres kontakt(at)swiatchemii.pl, a my po pozytywnej weryfikacji umieszczamy ją na stronach serwisu. Przed wysłaniem materiału zapoznaj się z Warunkami publikacji... przedstawionymi poniżej.

 

Jakie korzyści otrzymujesz pisząc dla nas?

Wysyłając do nas swoją pracę/artykuł/zadanie określasz jak ona ma zostać podpisana: Twoim pseudonimem, czy imieniem i nazwiskiem. Publikując pod swoim imieniem wartościowe prace, budujesz swój wizerunek, który może w przyszłości zaowocować podniesieniem własnej renomy w internecie, co może pomóc w karierze naukowej lub zawodowej. Mówią, że jeśli kogoś nie ma w Internecie, to nie istnieje! Powiększasz również bazę informacyjną serwisu www.ŚwiatChemii.pl, zwiększając jego atrakcyjność, co wpłynie pozytywnie na jego oglądalność i popularność, a zatem więcej użytkowników przeczyta twoje prace. Pomagamy sobie nawzajem!

 

Warunki publikacji na portalu www.ŚwiatChemii.pl

Wysyłając do nas swoją pracę, równocześnie oświadczasz że:

  • Jesteś autorem tej pracy,
  • Wyrażasz zgodę na publikację wysłanej pracy w serwisie www.ŚwiatChemii.pl,
  • Zgadzasz się nie publikować tej samej pracy w innych serwisach internetowych,
  • Zapoznałeś się z Regulaminem serwisu www.ŚwiatChemii.pl.

W dowolnym czasie możesz zgłosić prośbę o wycofanie opublikowanej wcześniej pracy.

Partnerzy Portalu