WChPW

XXVII Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Tym wszystkim pasjonatom chemii, którzy nie mogą się zdecydować czy wziąć udział w olimpiadzie chemicznej czy konkursie, proponuję do wyboru jeszcze jeden konkurs. Mogą być oczywiście ambitni chemicy i uczestniczyć we wszystkich konkursach – dlaczego nie?

Wydział Chemii Politechniki Warszawskiej organizuje "XXVII Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej". Adresatem konkursu są uczniowie szkół średnich.

Ostatnie dni na zapisy do Szkoły Młodego Chemika 2011

Tylko do 14 października trwają zapisy na Szkołę Młodego Chemika 2011. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w wykładach i ćwiczeniach laboratoryjnych, powinni się spieszyć z zapisami, bo już nie wiele czasu pozostało.

To już piąta edycja, cieszącej się dużą popularnością Szkoły Młodego Chemika. To przedsięwzięcie edukacyjne jest organizowane przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej KLATRAT.

Myślisz, że chemia jest trudna i mało ciekawa? Przyjdź na zajęcia Akademii Chemii

Myślisz, że chemia jest trudna i mało ciekawa? Przyjdź na zajęcia Akademii Chemii i przekonaj się sam. Zapisy na Akademię przyjmowane są do 19 października, jednak należy się spieszyć bo miejsc jest tylko 30, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Akademia Chemii, to kolejny projekt edukacyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej KLATRAT.

Subskrybuj WChPW

Partnerzy Portalu